גאה להיות הבת של, גרסה 2: אביטל פוגל, בתו של רחמים מלול, התייחסה כמו אחותה, מרב חורב, למחאת הזבל ופרסמה את הפוסט הבא: לכל אנשי מחאת הזבל, שאני הייתי עדה לקבוצה של נשים שמסדרות ערימת זבל כדי להעלות לדף הפייסבוק של העירייה… תמצאו לעצמכם חיים.. ותפסיקו לחפש בכח ולעשות רעש… אתם/ן מביישים/ות את עצמכם/ן..גאה להיות הבת של אבא שלי, וחבל לכם על הזמן.. ראש עיר כזה לא היה ולא יהיה ברחובות!! אגב, הבלונים שלכם רק תורמים ללכלוך..”. פוגל הוסיפה עקיצה בסוף הפוסט: “אני אשמח אם מישהו יתייג את אביב איטח..”. לשם שינוי איטח בחר שלא להגיב לדברים.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_300,h_153/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/משפט-אישום-בית-משפט-FREEPIK2-300x153.jpg)