לפני זמן קצר (ראשון) התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון על גבר בן 67 שהתמוטט ואיבד את הכרתו במרכז מסחרי בחולון.
חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שכללו מתן מכות חשמל ממכשיר מפעם (דפיברילטור) וכאשר ליבו שב לפעום והוא חזר להכרה מלאה הוא מפונה בניידת טיפול נמרץ של מד”א לבית החולים כשמצבו יציב.
חובשי רפואת חירום מיחידת האופנועים של מד”א אלירן בקאלו ויוסף שושן סיפרו:
“הגבר שכב על הרצפה במרכז המסחרי כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה כשלצידו עובר אורח שמבצע בו פעולות החייאה בסיסיות בתדרוך טלפוני ממוקד 101 של מד”א. המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים הנשמות, מתן תרופות ומכות חשמל ממכשיר המפעם (דפיברילטור) שיש לנו כחלק מהציוד הרפואי באופנוע החירום. לאחר שליבו שב לפעום העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד”א ופינינו אותו לבית החולים כשהוא בהכרה מלאה ומצבו יציב”.
◼️ פורום חדשות אונליין מהערים: חולון, בת ים, ראשון לציון, אזור, באר יעקב, רחובות, נס ציונה, תל אביב ועוד… לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן