להלן לוחות הזמנים והתכנים לאירועים הצפויים להתקיים ביום הזיכרון לחללי צה”ל ונפגעי פעולות האיבה לשנת 2024:
ביום ראשון, ד’ באייר תשפ”ד (12.5), בשעה 19:00, יתקיים טקס הזיכרון היישובי לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה באנדרטה המרכזית שבגן העיר (רחוב הרצל מול מתנ”ס גן יבנה). 19:00 – כניסת קהל והתכנסות, 20:00 צפירת דומיה וטקס הזיכרון היישובי. מנחה: יהודה בר יוסף , בהשתתפות הזמרת והיוצרת “נרקיס”.
ביום שני, ה’ באייר תשפ”ד (13.5), יתקיימו טקסי זיכרון ברחבי היישוב ובמוסדות החינוך. בשעה 9:00 יתקיים טקס זיכרון באנדרטה לנפגעי פעולות האיבה מגן יבנה (רחוב ההדרים). בשעה 11:00 תישמע צפירת הדומייה ויתקיימו טקסי הזיכרון בבתי העלמין ובבתי הספר.
ראש המועצה, דרור אהרון:
“אנו מציינים את יום הזיכרון לשואה ולגבורה, יום הזיכרון הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה לשנת תשפ”ד כשעם ישראל כולו נמצא בעיצומה של מלחמה קשה בכל גבולותינו, מלחמה על זכותנו לחיות בחירות ובביטחון כאן, במדינת ישראל.
ימים של יחד, של עצב משותף, של גבורה, אחוות לוחמים, רעות ושותפות גורל של עמנו בארץ ישראל, הארץ המובטחת, ביתנו הלאומי והמקום היחיד בעולם בו העם היהודי יכול לחיות חופשי בארצו. בערב יום הזיכרון, נתייחד כולנו עם זכר חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה והטרור. יהי זכר הנופלים ברוך ונשמתם תהא צרורה בצרור החיים, אמן כן יהי רצון”.
◼️ לקבוצת חדשות גן יבנה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
◼️ חדש! לקבוצת חדשות הביטוח הלאומי / חברת חשמל / דלק וגז / תאגידי המים / שירותים לציבור לחצו כאן