הלוחמים הגיבורים שנלחמו מעל 100 ימים בעזה ובצפון וחזרו למנוחה בביתם, הזמינו את סגן ראש אמיתי כהן למפגש מרגש בו הודו לו על כל התקופה האחרונה והתמיכה שנתן למשפחותיהם בעורף.
כזכור, מאז ה-7 באוקטובר סגן ראש העיר אמיתי כהן הקים את החמ”ל העירוני אשר מעבר לאריזות חבילות לחיילי צה”ל ולמפונים דאג למשפחות הגיבורות בעורף.
החמ”ל יצר קשר עם המשפחות, דאג לשלומן במהלך התקופה, להפתעות ופינוקים שהגיעו עד לביתן בעזרת המתנדבים והמתנדבות בעיר.
עופר אחד הלוחמים סיפר: “מה-7 לאוקטובר נקראתי ללחימה בעזה, ולא תמיד יכלתי לעזור מרחוק, החמ”ל שאמיתי כהן הקים סייע לנו מאוד, בכל בקשה קטנה כגדולה, בייביסטר לילדים, פיצות, סופגניות, פתיחת מתחם נינג’ה בעיר והחלות לפני שבת שנתנו לנו הרגשה שמעריכים אותנו. בזכותכם יכלתי להילחם בראש שקט, ידעתי שיש מי שדואג ונמצא בשבילן כשאני לא שם. תודה אמיתי והחמ”ל זה לא ברור מאליו”.
◼️ לקבוצת חדשות רחובות והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – הבמה הפוליטית, בחירות לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן