טרם המפגש המשולש שהתקיים בבית הקפה של אבי קינד – עליו דיווחנו לכם לראשונה, ירה לעברו של קינד ראש לשכת ראש העיר, דודי אשכנזי, בקבוצת הוואטסאפ הפנימית: “כאן, ברחוב יעקב הרחוב הכי מגניב בארץ תתקיים מחאת הזבל??? מיקום גאוני, לא? אגב, מי שבחר את הכותרת מחאת הזבל הוא פשוט קופירייטר גאוני…”
קינד לא נותר חייב: “דודי, זו יוזמה שלך ההודעה הזו? קיבלת אישור לשלוח את זה?”.
חריפים השניים האלה וסביר להניח שיהיו התפתחויות נוספות. כמובן שנביא לכם ה-כ-ל!! שיהיה שבוע טוב!
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_300,h_153/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/משפט-אישום-בית-משפט-FREEPIK2-300x153.jpg)