בחירות בלשכת עורכי הדין | אילן בומבך הצטרף לנבחרת של ציון אמיר, שאמר: "אילן איננו 'עוד מתמודד' לראשות הלשכה"

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

צעד גדול מאוד בדרך לשינוי פניה של לשכת עורכי הדין – כך בישר עו"ד ציון אמיר על הצטרפותו של עו"ד אילן בומבך, מבכירי עורכי הדין בישראל, ויציאה לדרך משותפת לשינוי כיוון בלשכה.

אמיר: "הצעד של אילן הוא צעד אצילי ונדיר בחיים הציבוריים, שבו איש ציבור שם בראש מעייניו את טובת הכלל ומסיט הצידה כל שיקול פרסונלי. זהו צעד של גדלות נפש, שמעיד יותר מכל סופרלטיב מיהו אילן, ומדוע ההצטרפות שלו חשובה כל כך ברמה הערכית והמעשית כאחת".

"אם וכאשר ננצח בבחירות, אילן יהיה שותפי המלא להנהגת הלשכה", הוסיף. "לניסיון שהוא מביא עימו ולהיכרות המעמיקה שלו עם הלשכה יהיה תפקיד מרכזי בריפוי החוליים שאחזו בה, ובשינוי הכיוון שאנו מתחייבים להוביל. לאחרונה היו לנו מספר שיחות כנות ומעמיקות, ובהן הבנו שאנו רואים עין בעין בסוגיות הדחופות שניצבות לפתחה של הלשכה, ובנוגע לצורך הדחוף לחולל בה מהפכה".

"אילן איננו 'עוד מתמודד' לראשות הלשכה", פירט עו"ד ציון אמיר, "הוא ניהל קמפיין מרשים ואמיץ שזכה לתמיכה משמעותית בקרב החברים, ולכן ההחלטה שלו עוד פחות מובנת מאליה. למרות זאת, אינני מתייחס לחברות ולחברים הרבים שתמכו בו כאל 'קהל שבוי': אני יודע שמדובר בעורכות ובעורכי דין חושבים ועצמאיים, ושעדיין מוטלת עליי המשימה להוכיח להם כי אני ראוי לאמון שלהם. עד הבחירות אני מתכוון לעבוד ללא לאות על מנת לזכות באמון זה, ולאחריהן אני מתכוון לעבוד ללא לאות כדי להצדיק אותו".

"בימים האחרונים אני חש כיצד המסע שלנו הולך והופך לנגד עינינו מהתמודדות בבחירות לתנועה של ממש. אני קורא לכל הכוחות שדוגלים בשינוי בלשכה וטובתה עומדת לנגד עיניהם, להצטרף אלינו ולקחת חלק במערכה על דמותה; ובעיקר אני קורא לעורכות ולעורכי הדין לא להיכנע לאדישות, לבוא להצביע ב-6\18 ולבחור בכיוון חדש ללשכה".

נמשיך לעדכן. תושבים נוספים המעוניינים לדווח על מפגעים או סיפורים מיוחדים מוזמנים לפנות אלינו בכתובת המייל: [email protected]

כותב המאמר:

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן