חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית
ביום ראשון הקרוב (18.2.24) יגיעו שר הבריאות, חה״כ אוריאל בוסו, מנכ”ל משרד הבריאות, מר משה בר סימן טוב, יו”ר דירקטוריון כללית, מר יוחנן לוקר, מנכ”ל כללית, רו”ח אלי כהן, ראשי ערים ובכירים נוספים לאירוע לציון חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן ברחובות, המכפיל את כמות המיטות הממוגנות בבית החולים ומגדיל את היכולת שלו לשמור על רציפות תפקודית בעת מלחמה.
בבניין האשפוז החדש, שפתיחתו הואצה והוקדמה בשל המלחמה, 40 מיטות אשפוז ממוגנות, 3 חדרי צינתור ממוגנים, CT לבבי וטכנולוגיות רפואיות מהמתקדמות בעולם.
הבניין החדש מתפרס על שטח כולל של כ-23 אלף מטר, ובו 173 מיטות אשפוז, מתוכן 40 מיטות ממוגנות, לרבות חדרי אשפוז יחידניים. הבניין מאכלס כיום שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדשני, הכולל 26 עמדות דיאליזה מתקדמות ועוד. בהמשך יעברו לבניין גם מרפאות מערך העיניים.
מרכז הלב החדשני שנפתח בבניין החדש הינו מרכז פורץ דרך, שמאגד לראשונה את כלל תחומי רפואת הלב: מערך אשפוזי, מערך אמבולטורי, הדמיות קרדיאליות תקדמות, מכון שיקום לב, יחידת מחקרים קליניים ועוד. המרכז מעניק לחולי הלב מעטפת טיפולית כוללת מהאבחון ועד השיקום (one stop shop) במקום אחד. לצד זאת, התחדש המרכז בטכנולוגיות המובילות והמתקדמות ביותר בתחום, לרבות CT לבבי, לטובת יצירת המעטפת השלמה למטופלים.
לצד זאת, מכון הדיאליזה והנפרולוגיה הפועל בבניין מצויד עם מיטב המכשור הרפואי הקיים כיום בתחום זה, כאשר במכון פרוסות 26 עמדות במרחב רחב ידיים, נעים וממוגן.
◼️ לקבוצת חדשות גדרה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות מזכרת בתיה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות קרית עקרון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות רחובות והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות נס ציונה בווטסאפ לחצו כאן