התראות צבע אדום נשמעו לפני זמן קצר (שישי) בגן יבנה – בפעם הרביעית הערב, פיצוץ אדיר פילח את השקט של שבת. ככל הידוע אין נפילות בגן יבנה ולא ידוע על נפגעים.
הירי הרקטי מרצועת עזה נמשך ללא הפסקה. בגן יבנה כאמור צעדו למרחבים המוגנים כבר ארבע פעמים – הפעם האחרונה ב-21:02 ולפני כן ב-20:01, ב-16:19, וב-16:15
בשבעה באוקטובר, ביום בו התרחשה מתקפת החמאס הארורה, נשמעה אזעקת צבע אדום לאחר זמן רב של הפוגה, במשך 22 פעמים. מאז נשמעו אזעקות לכל היותר פעמיים ביממה ובסה”כ 38 פעמים.
ראש מועת גן יבנה דרוך ומעדכן כל העת את התושבים. לאחר האזעקה האחרונה ציין כי הייתה נפילה בשטח פתוח – לא באזורנו, הכול תקין”.
◼️ לקבוצת חדשות גן יבנה בווטסאפ לחצו כאן