ד”ר אלי לחמני המועמד הראוי ביותר לאשדוד, יוצא הבוקר (שני), פחות מ-24 שעות לפני פתיחת הקלפיות לבחירות המוניציפליות בקריאה חשובה:
“במערכת בחירות כה סוערת ברור לי שהיד על המקלדת קלה, שקל מאוד להכפיש את הצד השני ולרשום דברי הבל- אולם אסור לנהוג באלימות ובוודאי שלא לחצות גבולות אדומים”, אומר ד”ר לחמני.
“רבותיי, לא כל האמצעים כשרים! בעקבות האירועים האלימים וההסתה ברשתות אני קורא לציבור באשדוד בכלל ולמועמדים לראשות ולמועצה בפרט, לשמור על בחירות נקיות נטולות אלימות.
מי שמכיר אותי יודע כי לאורך השנים פעלתי במערכת בחירות נקיה וטהורה, כך גדלתי, כך חינכתי את ילדיי וכך ארצה להנהיג את אשדוד: ביושר, בנאמנות, עם טוהר ושקיפות.
בשם הצדק והאמת, היושר והטוהר ובשם כל האנשים שרוצים להחליף את השלטון הזה – אני מבקש ממכם: אל תתנו יד להסתה! אל תתנו יד לרוע ולשחיתות, אל תהיו חלק מהבריונות ברשת ואל תהיו חלק מאלימות.
ולכם, פעילות ופעילי אשדוד תנצח, יש לנו את הכוח והחכמה להתעלם מהמלעיזים והאלימים, אסור לנו שהם יהיו חלק מהשלטון הבא! אפשר לנצח את המערכה הזו ביושר ולא בכוח, בנועם ולא בבריונות!”
◼️ לקבוצת חדשות אשדוד בווטסאפ לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן