הבוקר: טרגדיה ברחוב ברנע 420 באילת.
בשעה 08:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב נגב על גבר שנמצא מחוסר הכרה בבית באילת. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים על גבר כבן 40 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.
פראמדיק מד”א נתנאל משי זהב סיפר: “כשנכנסנו לדירה ראינו את הגבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו בדיקות רפואיות, אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את לקבוע את מותו במקום”.
זק״א: אילת ,, מב״ט לכבן 40, נבדק חשד לפלילי.