בשל מחסור של אנשי אבטחה ובידוק בטחוני החל ממוצאי שבת (17.12.229 שינויים בשעות הפעילות בימי שישי ומוצ”ש בחלק מקווי הנסיעה ותחנות הרכבת
החל ממוצאי שבת 17.12.22 ומידי מוצ”ש עד להודעה חדשה בתחנת רמלה תיפתח רק הכניסה המרכזית (תיסגר הכניסה הצפונית).
החל מיום שישי 23.12.22 יעודכנו שעות הפעילות בקווי הנסיעה הבאים בהם נרשמים ביקושים נמוכים ואלה תסתיימנה בשעה 13:00 (בקירוב) במקום בשעה 14:00 (בקירוב) בהם מודיעין-ירושלים יצחק נבון וראשל”צ הראשונים-לוד.
זאת בשל מחסור באנשי בטחון ואבטחה לאיוש עמדות הבידוק הבטחוני בכניסות לתחנות. מחסור זה הינו תופעה עולמית המשפיעה גם על המשק הישראלי, וביתר שאת בתקופה שלאחר משבר הקורונה. הרכבת פועלת במגוון דרכים לגיוס כוח האדם הדרוש .
ההחלטה לגבי התחנות והקווים המושפעים נקבעה על בסיס מיפוי וניתוח שביצעו ברכבת בדגש לביקושים לנסיעה, תפוסת הרכבות בימים האמורים, מספר הנוסעים המשתמשים בתחנות אלה בסופ”ש, וסמיכותן של התחנות שתיסגרנה לתחנות אחרות שתישארנה פתוחות.
לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770.
רכבת ישראל קוראת לכן ולכם להצטרף למערך האבטחה של רכבת ישראל ולהנות מתנאים משופרים ותחושת ערך ושליחות. פרטים נוספים בקישור
http://bitly.ws/xJX4