החיפושיות מגיעות לבית על"ה | מופע ייחודי "Two of us", יאיר שדה ורונן בן דוד שרים את להיטי ה-BEATLES

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ביום חמישי (23.5) בשעה 20:00 יתקיים בבית על"ה מופע ייחודי "Two of us" של שירי ה-BEATLES. יאיר שדה ורונן בן דוד ייקחו את הקהל למסע מרתק אל עולם הכתיבה וההלחנה של ג'ון לנון ופול מקרטני, מנועי היצירה הבלתי נדלית של להקת ה-BEATLES האגדית.

השניים לוקחים את השירים לנקודת ההתחלה שלהם, כך שהקהל יוכל להקשיב להם כפי שנכתבו עוד לפני ש"הולבשו" בחליפת ההפקה המקצועית. לדברי יאיר שדה, "אנו נוגעים יחד עם הקהל ברגעי היצירה הראשוניים של חלק מהשירים המופלאים ביותר שנכתבו במאה ה-20 הודות לשיתוף הפעולה הגאוני של לנון ומקרטני".

במהלך המופע ינוגנו שירי הביטלס הנוסטלגיים שכולם אוהבים, בשילוב סיפורים על חייהם של ג'ון לנון ופול מקרטני, סיפורים מרתקים שמעטים יודעים על העומד מאחורי אותם שירים אהובים וכמובן גם על שאר חברי הלהקה. המופע יתחיל בראשית שנות השישים באנגליה וייפרס על כל השנים המשותפות של עשייה, חברות אמיצה ויצירתם המשותפת של לנון ומקרטני, החל בהיכרותם בגיל 15 באוטובוס מבית הספר, דרך חברות רבת השנים שנרקמה בין השניים ועד לשיא התהילה עם מיטב השירים והסיפורים של מאחורי הקלעים, לצד הצגת צילומים ישנים מהאלבומים המשפחתיים, מהחזרות והמופעים של חברי הלהקה.

עלות כרטיס 50 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים במשרד העמותה בבית על"ה, ברחוב השופטים 5, רחובות ובטלפון 8870*, שלוחה 4.

 

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן