היסטוריה | אחרי 136 שנים: מזכרת בתיה עולה על מפת התחבורה של מדינת ישראל

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

היסטוריה במזכרת בתיה – הבוקר (חמישי) החזון התממש ותחנת הרכבת נפתחה לנוחיות תושבי המושבה". ראש המועצה, גבי גאון, אמר: "אכן זו היסטוריה, אחרי 136 שנים מזכרת בתיה עולה על מפת התחבורה הלאומית של מדינת ישראל. "כולנו מתרגשים ומודים לשר התחבורה מר ישראל כץ על החזון ועל הביצוע ולראשי המועצה הקודמים על פועלם למען קידום התחנה וכל העוסקים במלאכה. נסיעה טובה ובטוחה".

אף אחד לא האמין שגאון, בשיתוף המנכ"לית יוספה חליבה והגורמים השונים במשרד התחבורה יעמדו ביעד – אבל הנה, גם הבוקר הם הוכיחו כי הגיעו לעבוד קשה מאוד בכדי שמזכרת בתיה תיראה יותר טוב, שתושביה יקבלו את צרכיהם ובהם הרכבת שדובר עליה כל כך הרבה שנים וחתום עליה איש אחד: גבי גאון.

התחנה הממוקמת במתחם הפארק הטכנולוגי מהווה מנוף לצמיחה כלכלית ותאפשר יצירת מקומות בילוי ותעסוקה לרווחת כלל התושבים. השירות בתחנה על בסיס הרכבות בקו באר שבע – נהריה/מרכז. בכיוון באר שבע (דרום): רכבת ראשונה 06:41 (קו 19) רכבת אחרונה 23:41 (קו 53). בכיוון נהריה (צפון): רכבת ראשונה 05:45 (קו 20) רכבת אחרונה 23:45 (קו 56). הנסיעה בתשלום מלא מרגע הפתיחה. עוד יצוין כי בתחנה החדשה חניון עם 400 מקומות חנייה.

בוקר היסטורי מזכרת בתיה!

Publiée par ‎מועצה מקומית מזכרת בתיה‎ sur Mercredi 29 mai 2019

נמשיך לעדכן. תושבים נוספים המעוניינים לדווח על מפגעים או סיפורים מיוחדים מוזמנים לפנות אלינו בכתובת המייל: [email protected]

כותב המאמר:

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן