בטקס מרגש במיוחד שהתקיים בבסיס צה״ל סמוך למערכת המכפלה, נישאו הזוג הרחובותי, רבקה מיטלס ודן מטייב בחתונה מיוחדת שהייתה כל כולה מפגן מרגש של ציונות ואהבת הארץ.
הכלה, רבקה מיטלס, אזרחית ארה”ב דוברת אנגלית בחרה לעלות ארצה ולהשתקע ברחובות בשל הרצון שלה להגשים את החלום הציוני. החתן, דן מטייב, לוחם צה״ל בחטיבת כפיר במילואים, החליטו להתחתן ספונטנית רק לפני שבוע כדי לשמח ולחזק את עם ישראל.
חבריו של דן ליחידה התגייסו לעזרה וארגנו תוך שבוע חתונה מרגשת. את הזוג חיתן רב צבאי, החיילים ביחידה היו האורחים המרכזיים כשאליהם הצטרפו בני המשפחה הקרובים ביותר.
הכלה שהתארגנה לאירוע במלון בלב ירושלים, זכתה לטרמפ מפתיע של זהר בלום, מ״מ ראש העיר, שהתנדב לשמש כנהג והסיע אותה מביתה שברחובות. בדרך לחופתה שיתפה הכלה את בלום בסיפור ההיכרות יחד עם דן ואת רקע עלייתה המרגש לישראל. הוא הבטיח ללוות את הזוג הצעיר בצעדי ההתאקלמות שלהם בעיר רחובות.
מ״מ ראש העיר זהר בלום: ״ברגע שראיתי את הפנייה הזו, ידעתי שאני חייב להיות חלק בשביל ההערבות ההדדית והאחדות של עם ישראל, התכונות המופלאות הללו הן המפתח לניצחון. מזל טוב לרבקה ודן מטייב היקרים, מי ייתן וכל עם ישראל ייזכה להשתתף באירועים משמחים ושנדע רק בשורות טובות, אמן”.
◼️ לקבוצת חדשות רחובות והסביבה בווטסאפ לחצו כאן