ב-40 מעלות חום
זו השנה החמישית של פסטיבל “משקים פתוחים בפתחת ניצנה”, המציע שלושה ימים של סיורים וחוויות חקלאיות בחממות ובמשקים חקלאיים ביישובי פתחת ניצנה ובמדבר הנסתר של ניצנה, לכל המשפחה ובמחיר מסובסד.
לצד פסטיבל משקים פתוחים שמתקיים בפתחת ניצנה ובמסגרת הערכותה של תיירות הר הנגב לעומס החום הכבד, מציעים המארחים גם פעילות ווטר-טאג מרעננת לאורחי הפסטיבל ולמטיילי האזור.
מאות הגיעו ונהנו ממשקי האזור שמציעים תוצרת מקומית איכותית עם פעילויות קטיף וסיורים לכל המשפחה.
במקביל – בירוחם מתקיימות סדנאות בגלריות והסטודיואים הממוזגים בעיירה שמציעות פעילות לכל המשפחה.
היום, יום שישי 26.4 יתקיים שוק חקלאי בו תוכלו לטעום ולקנות מהתוצרת החקלאית המקומית, ותוכלו להמשיך ולהנות מהיצע הפעילות והסיורים באזור, לטייל בנופים הייחודיים, ולגלות את סודות המדבר הנסתר של ניצנה.
לפרטים נוספים לחצו כאן.
◼️ לקבוצת חדשות מועצות אזוריות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – תרבות, בילוי ופנאי לחצו כאן