חברת HP אינדיגו, הובילה פעילות מקסימה עם ניצולי שואה ביחד עם ילדי “בית הילדים – נווה חנה” בקרית גת, בשיתוף הקרן לרווחת נפגעי השואה.
במסגרת זו התקיימה מסיבה לקראת חגי תשרי ב”בית הילדים – נווה חנה” שבקרית גת, יחד עם ניצולי שואה, אזרחים ותיקים מבאר שבע, ובניהולו של צוות המתנדבים של חברת HP אינדיגו. נציין כ י המפגש הבינדורי המיוחד הזה נערך פעמיים בשנה, והפך למסורת. זו השנה החמישית ברציפות עם אותם גיבורי ניצולי השואה, ואותם הילדים מ”בית הילדים – נווה חנה”, המהווה מפגש של חגיגה בין דורית בסימן יצירה, שנערך על בסיס הערך של נתינה, בו המשתתפים, כאחד, מכינים ומחליפים מתנות לרגל החגים הקרבים.