לקראת יום העצמאות ה-76 של מדינת ישראל, תשפ”ד-2024, תלו עובדי אגף התפעול והתחזוקה של עיריית לוד כ-1,600 דגלי ישראל ודגלי לוד ברחבי העיר.
תליית הדגלים התבצעה כמידי שנה בהובלת דוד בסון
מנהל מחלקת מסגרות, ואף בשנה זו ביתר-שאת וזאת בכדי להרים את המורל הלאומי והעירוני בשל המצב הביטחוני, מלחמת ‘חרבות ברזל’, הקורבנות שנרצחו בטבח ושנהרגו בקרבות וכן בעת שנמצאים 132 ישראלים בשבי החמאס. לקראת יום הזיכרון, בוצעו לצדם של האנדרטאות ניקיון ודגלול, בהובלת המחלקה בניהול דני זעפרני.“הרגשנו השנה צורך עז לתלות את הדגלים שמביאים עמהם רוח של עידוד וגאווה לתושבים”, אמר רזי עמר – מנהל אגף התחזוקה בעיריית לוד. “כאשר תלינו את הדגלים על עמודי התאורה ברחובות העיר – הציבור צפר לנו ברכבו, חיזק במילים מעודדות והחיוך העניק לנו את הביטחון על פועלנו”.
◼️ לקבוצת חדשות לוד והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – ביטחוני/חירום/חריג לחצו כאן
◼️ חדש! לקבוצת חדשות הביטוח הלאומי / חברת חשמל / דלק וגז / תאגידי המים / שירותים לציבור לחצו כאן