השירות הווטרינרי העירוני בלוד החל בהטמעה של מערכת חדשה לניהול ורישוי בעלי חיים בעיר. התוכנה, שהיא מוצר ישראלי, תאפשר שיפור השירות לתושב, שליחת תזכורת חיסון ורישוי הכלבים לנייד, תשלום ישירות מהנייד, הודעות אישיות ועוד.
מנהל השירות הווטרינרי העירוני ד”ר טל אסיף, ציין כי: ״הטמעת התכנה המתקדמת בשירות הווטרינרי העירוני תאפשר לנו לשפר את השירות לציבור, תנגיש את תהליך רישוי הכלבים ותסייע בהסדרת הפיקוח על כלבים בעיר, כל זאת באופן מקוון. השירות הווטרינרי העירוני רואה בשירות הציבור ערך עליון וימשיך לשקוד על שיפור השירות לתושב”.