חודשה פעילות הרכבת בתחנות אופקים ונתיבות

חודשה פעילות הרכבת בתחנות אופקים ונתיבות. בימים הקרובים תחודש הפעילות בתחנות נוספות. מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה וברשימת התחנות באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770.

כ-850 נוסעים עברו אתמול (ראשון) בתחנות אופקים ונתיבות בקו הנגב המערבי לאחר שמשרד התחבורה ורכבת ישראל חידשו אתמול את פעילותן (לכיוון ב”ש באמצעות הרכבת ולכיוון אשקלון באמצעות היסעים מחליפי רכבת); לצד חידוש השירות בדרום השלימו במשרד התחבורה וברכבת את פתיחתן מחדש של כל תחנות קו העמק; הרכבת ממשיכה במגמת חידוש השירות בתחנות נוספות וצפויה לפתוח ביום ראשון 26.11.23 את תחנות אחיהוד, הוד השרון סוקולוב, כפר חב”ד.

רכבת ישראל פועלת בהתאם להנחיות משרד התחבורה וגורמי הבטחון ומסכמת עליית מדרגה שירותית נוספת בתהליך חידוש השירות בתחנות הרכבת ברחבי הארץ. עוד מוסיפים ברכבת כי ביום ראשון הקרוב 26.11.23 צפויה הרכבת לפתוח מחדש את תחנות אחיהוד, הוד השרון סוקולוב, וכפר חב”ד.
בנוסף עיבתה הרכבת את תדירות הרכבות בקו הרצליה-ת”א-ראשל”צ משה דיין-אשקלון (העובר בתחנות טבעת השרון), וזו עומדת כעת בחלק מהשעות על שתי רכבות מידי שעה, לכל כיוון.

ברכבת ממליצים להתעדכן בזמני הנסיעה וברשימת התחנות והכניסות הסגורות לשירות באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770.

אתמול (ראשון) נרשמה אבן דרך חשובה במסגרתה חידשו משרד התחבורה ורכבת ישראל את השירות הרכבתי בקו הנגב המערבי (תחנות אופקים ונתיבות) אשר פעילותו הופסקה עם תחילת המלחמה.
בתחנות אופקים ונתיבות נרשמה תנועה דלילה (באופן יחסי), ועברו בהן אתמול כ-850 נוסעים. ברכבת מציינים כי הם צופים כי נתונים אלה יגדלו בזמן הקרוב, וכי תפוסת הרכבות נבחנת כל העת על מנת לבצע התאמות שירותיות נוספות בהמשך.
יצויין כי בשלב זה ובהתאם להנחיות גורמי הבטחון, הרכבות מופעלות בין תחנות נתיבות, אופקים ובאר שבע. בתחנת באר שבע ניתן לבצע החלפה ליעדים נוספים.
נוסעים מתחנות אופקים ונתיבות שיעדם או מוצאם תחנות אשקלון או יעדים צפוניים מאשקלון, יכולים להשתמש בשירותי ההיסעים המופעלים בין תחנות נתיבות ואשקלון, ומתחנת אשקלון להמשיך ליעדם בנסיעה רציפה ברכבת.

לצד תחנות הנגב המערבי, חידשו משרד התחבורה ורכבת ישראל את השירות בתחנת יוקנעם כפר יהושע, ובכך השלימו את פתיחתן מחדש של כל תחנות קו העמק.

ברכבת ממשיכים לפעול כל העת לחידוש השירות בתחנות נוספות וצמצום השפעות המצב הבטחוני ובדגש על מחסור בצוותים כתוצאה מגיוס של כ-900 עובדים למילואים, מחציתם אנשי אבטחה המהווים אוכלוסייה קרבית וצעירה המגויסת בד”כ ראשונה): מגייסים ומכשירים צוותים נוספים, מסיטים כוח אדם ממטה החברה, מגייסים עובדים אשר פרשו לגמלאות ומקפיאים פרישות עובדים.

◼️ לקבוצת חדשות נתיבות בווטסאפ לחצו כאן

◼️ לקבוצת חדשות אופקים בווטסאפ לחצו כאן

 

צילום: רכבת ישראל

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן