טורניר כדורגל התקיים לזכרה רז מזרחי ז”ל, תושבת גדרה שנרצחה במסיבת “נובה” ב-7 באוקטובר.
משפחתה של רז ז״ל יזמה טורניר כדורגל לזכרה בו השתתפו נבחרות השלום והאחווה, נבחרת מגב, נבחרת בלב אחד ונבחרת גואטסטאר. בכניסה לאצטדיון נפרש שולחן עם אלבום תמונות ומוצרים שיצרה המשפחה שהוצגו לקהל הרחב כזיכרון לרז.
באירוע המרגש נשאו דברים ראש המועצה יואל גמליאל, כרמל שאמה הכהן ראש עריית רמת גן, יורם סופר מפקד המחוז הדרומי ומחוז חוף לשעבר במשטרת ישראל ורן אפרת יו״ר נבחרת השלום והאחווה. נבחרת השלום והאחווה הכינה לזכרה של רז שי מיוחד שהוענק לנירית מזרחי, אמה של רז ז״ל. מנהלת עמותת ״בלב אחד״, שרון שטרכמן, נשאה דברים ולסיום, נירית, אמה של רז ז״ל הודתה לכולם, סיפרה על בתה החזקה והמיוחדת, והדגישה את המשפט שהשאירה אחריה רז: ״בידיו של כל אחד היכולת לבחור את היכולת שבה יתמודד עם אתגרי חייו״.
גדרה מחבקת ועוטפת את המשפחה. יהי זכרה ברוך. צפו בתמונות המרגשות:
◼️ לקבוצת חדשות גדרה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן