המירוץ לראשות העיר קרית גת: יגאל וינברגר שהתמודד בבחירות שנערכו השבוע הצהיר על תמיכה בכפיר סויסה. כזכור אבירם דהרי ייפגשו ל”ראש בראש” ב-10.3 – מועד הסיבוב השני שיכריע מי יהיה ראש העיר.
“יגאל, ברוך הבא!”, פרסם סויסה ברשומה בפייסבוק “אני שמח לבשר על הצטרפותו של יגאל ויינברגר שהתמודד לראשות העיר, לתמיכה בי לראשות העיר לקראת הבחירות הקרובות שיתקיימו ב-10.3.
יגאל, הבטיח לבוחריו, שקריית גת תצעד קדימה והוא יפעל יחד איתנו כדי שכך אכן יקרה. הוא פועל במשך שנים במסירות למען תושבי העיר בכלל ולמען ציבור העולים בפרט, שמהווה חלק מרכזי מהפסיפס הכל כך יפה של קריית גת, ובקדנציה הבאה נבצע מהפך גם בשירותים ובדאגה לאחינו ואחיותינו העולים לצד הפיכת קריית גת לעיר הטובה בישראל בתרבות ובפנאי, בספורט, בחינוך ובביטחון. כפי שהתחייבתי בתוכניות המקצועית שהצגנו לכל אורך הקמפיין ואותן נממש עם כניסתי לתפקיד.
יגאל, שמח שאתה איתי. עבודה רבה לפנינו. יוצאים, מצביעים ומנצחים!”
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1600,h_1600/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/מודעה-קריית-מלאכי.jpg)
כפי שפורסם בחדשות 08, בחירות מורכבות ומאתגרות היו בקרית גת ולאחר ספירת הקלפיות יתקיים סיבוב שני בין ראש העיר אבירם דהרי לכפיר סויסה.
◼️ לקבוצת חדשות קרית גת והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – הבמה הפוליטית, בחירות לחצו כאן