יום ההליכה העולמי 2022 ברחובות

צועדים ומתעדים,עיריית רחובות והחברה העירונית, יציינו גם השנה את יום ההליכה העולמי באמצעות תחרות צילומים, במטרה להכיר לתושבי העיר את מסלולי ההליכה ומתקני הספורט המצויים בעיר וכן לעודד אותם לקחת חלק בפעילות ספורטיבית המחזקת את הגוף והנפש.

לקראת יום ההליכה העולמי, שיצויין ביום שישי, ה-28.10.22, עיריית רחובות והחברה העירונית, באמצעות אגף הספורט, מעודדות את הציבור להשתמש במסלולי ההליכה ומתקני הספורט הרבים הפזורים ברחבי העיר, וזאת באמצעות תחרות צילומים המתעדים פעילות ספורטיבית, כשהפרס לתמונה הזוכה – שובר על סך 500 ₪ לרכישת ציוד ספורט.

לרשימת מתקני הספורט ומסלולי ההליכה המומלצים ברחבי העיר>>bit.ly/3yW1K4x

גם תלמידי העיר, מקטן ועד גדול, מוזמנים להגיע ביום ההליכה באופן רגלי לבית הספר ולא באמצעות מכונית או אופניים חשמליים ואף להפוך את הדבר להרגל בריא ככל שניתן. ביום זה, יצאו התלמידים להליכה משותפת בסמוך לבית הספר, כשהם נושאים דגלים וכרזות בנושא אורח חיים פעיל ובריא ושמירה על הסביבה, כשהכרזה המנצחת תזכה את בית הספר בפרס.

באגף הספורט, של החברה העירונית מאמינים כי פעילות ספורטיבית היא “מדבקת”, במובן הטוב של המילה, ובעולם של רשתות חברתיות, בכוחן של תמונות לעודד תושבים נוספים לצאת ולפעול. ב-28.10.22, יום שישי, ימוקמו עמדות צילום לאורך מסלול ההליכה בכביש העוקף המזרחי ובמסלול ההליכה במתחם הספורטק, והתושבים מוזמנים לתעד את עצמם במטרה לעודד אחרים לצאת להליכה. גם במהלך השבוע שלאחר מכן, עד יום ראשון, ה-6.11, המתעמלים מוזמנים לתעד את הפעילות במצלמתם, ולשלוח את התמונות למייל: [email protected], בכפוף לתקנון ההשתתפות. לתקנון ההשתתפות המלא >>bit.ly/3gdlREU

התמונות שתישלחנה, תפורסמנה בעמוד הפייסבוק של העירייה, החברה העירונית ובעיתונות המקומית, כשהתמונה המשכנעת ביותר, זאת שתצליח להוציא תושבים נוספים מהבתים לפעילות ספורטיבית, תזכה את שולחה בשובר על סך 500 ₪ לרכישת ציוד ספורט.

לדברי רחמים מלול, ראש העיר רחובות: “יום ההליכה העולמי הוא הזדמנות עבורנו לעודד את הספורט העממי בעיר רחובות, ולקדם התעמלות כחלק מאורח חיים בריא. בשנים האחרונות בנינו תשתיות רבות לתמיכה במטרה זו – שבילים, פארקים וגנים  ופינות כושר ברחבי העיר. אני קורא לתושבים להצטרף לפעילות שסוחפת את תושבי העיר ופשוט להתחיל ללכת”

רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט: “בעיר רחובות ניתן לבצע באופן יחידני או משפחתי פעילות ספורטיבית שחשובה מאוד לבריאות הגוף והנפש באמצעות מסלולים נפלאים ומתקני ספורט חדישים אשר פזורים ברחבי העיר. הפעילות שאנו מקיימים לרגל יום ההליכה העולמי היא תזכורת לכל אותם תושבים שרוצים לשלב בשגרתם פעילות גופנית אך זקוקים לדחיפה קלה”.

צילום: משה כהן

אייל פרנקל, מנכ”ל החברה העירונית רחובות: “החברה העירונית, אשר חרטה על דגלה את ערך הספורט, עושה כל שביכולתה לעודד השתתפות בפעולות ספורטיביות יום-יומיות כגון הליכה, ואני תקווה כי תושבים רבים ייקחו חלק ביום ההליכה וכן ינצלו את מסלולי ההליכה ומתקני הכושר הקיימים בעיר במשך כל השנה.”

דורון שמחי, מנהל מחלקת הספורט בחברה העירונית:”אנורואים חשיבות רבה בעידוד התושבים לשלב פעילות גופנית לשמירה על אורח חיים בריא בחיי היום יום, ולעתים קרובות מקיימים אירועי ספורט עירוניים כדי לעודד השתתפות בפעילות כזאת. אנו מזמינים את כל התושבים להשתתף בפעילות הייחודית לרגל יום ההליכה העולמי ולהמשיך להשתמש במסלולים השונים בעיר ובמתקני הספורט, כל השנה”.

צילום: אולפני רחובות

 

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן