יום של תגליות לשכבת כיתות ז’ באורט על שם יצחק רבין

השבוע התקיימה פעילות “תגלית” של של”ח בשכבה ז’, בהובלת אלון גורן וישראל דוד ומש”צים משכבה ט’. 

במפגש הופעלו תלמידי שכבה ז’ על ידי המשצ”ים בשלושה מעגלים שהם מייצגים את שלושת מושגי יסוד המקצוע של”ח : שדה, לאום, חברה. המעגלים היו חווייתיים כל מעגל עסק בערך שנגזר ממושגי היסוד. שדה – גילוי והתמצאות במרחב הפיזי של ארץ ישראל על ידי מפת ישראל ודיון בשאלות מאתגרות של ידע. לאום – בקיאות במושגי סמלי המדינה שבדרך חידון ידיעת הארץ בנושא הלאום. חברה- משימות חברתיות של שיתוף שירה ו”מורלים” יחד בלב אחד. לסיום צפו בסרט שסיכם את והציג את תכני תחום הדעת של”ח וידיעת הארץ כולל, בליווי שירים הכרת ואהבת הארץ ארץ מולדת. שכבה ז’ קיבלה טעימה מההוויה של מקצוע של”ח ואהבת הארץ.

מנהלת בית הספר דלית כהן: “צוות השל”ח בבית ספרנו אחראי להובלת מכלול התהליכים חינוכיים-ערכיים להכרת הארץ, לאהבת המולדת ולחיזוק הזהות היהודית-ציונית. ההתנסות החווייתית עומדת במוקד התהליכים החינוכיים-ערכיים המתרחשים  בכיתה ובשדה, ומטרתה תוך טיפח אחריות אזרחית, מוסרית ודמוקרטית, מימוש עצמי, מעורבות חברתית ומחויבות לארץ ולמדינת ישראל. אני מברכת את מורי השל”ח אלון גורן וישראל דוד בהובלת הפעילות הערכית”.

צילום: מועצת גן יבנה

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן