אלופות הארץ בהתעמלות אמנותית
מתעמלות של נבחרת ההתעמלות אומנותית הפועל גדרה השתתפו בסוף השבוע האחרון באליפות ישראל לתרגיל קבוצתי במרכז הספורט הלאומי בהדר יוסף. את גדרה ייצגו שלוש קבוצות של מתעמלות.
בפעם הראשונה באליפות ישראל השתתפה קבוצה של חמש מתעמלות בתרגיל חופשי – מעיין שון, לילי ויצ’חייזר, אמילי סגרון, גאיה דביאטוב וליה פולוקובסקי, בתרגיל מצויין שהגיע למקום הרביעי והיה בפער של 0.1 מהקבוצה שזכתה במקום השלישי.
קבוצה של ארבע מתעמלות -תמר כחלון, מיכל רונן, אגם בידרמן ונעה שרף – השתתפה בתרגיל חישוקים מורכב שזכה לניקוד גבוה והגיעו למקום החמישי.
בהמשך התחרות, קבוצת הנערות של גדרה השתתפה בתרגיל עם אלות וזכתה במקום הראשון עם חברות הקבוצה: מאיה שון, שירה פינטו, שובל זפרני, שני ענבי, תמר אפשטיין והילה קלמוביץ.
ברכות למתעמלות, למאמנת נטלי חרקבי ולמדריכות אלה ריבקין וקארין וקסמן על ההשקעה והמסירות
כל הכבוד על ההישגים המרשימים!
◼️ לקבוצת חדשות גדרה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – ספורט, כולל ילדים ונוער לחצו כאן