כצפוי: החינוך בראש ברחובות | חמישה בתי ספר זכו לתגמול דיפרנציאלי

משרד החינוך פרסם אמש את רשימת 335 בתי הספר שזכו לתגמול דיפרנציאלי בתחום הערכי לימודי וביניהם 5 בתי ספר מרחובות – ויצו, ישיבת הדרום, מדעים, אמי”ת המר, אמי”ת הלל.

מתוך 838 חטיבות עליונות שעמדו בתנאי הסף להשתתפות בתוכנית, זכו 335 חטיבות וחמישה מבין החטיבות הזוכות מרחובות. התגמול הדיפרנציאלי הוא שקלול של המדדים הבאים: הישגים לימודיים – זכאות לתעודת בגרות, הצטיינות במבחני בגרות איכותית. הישגים חברתיים – מניעת נשירה ורמות שונות של קרבה לזכאות לתעודת בגרות. הישגים ערכיים – קליטת תלמידי חינוך מיוחד, שיעור גיוס לשירות צבאי, אזרחי או לאומי גבוה.

תגמול דיפרנציאלי פועל במסגרת עוז לתמורה שנחתם בשנת 2011, והוא ניתן לעובדי הוראה בחטיבות העליונות. המורים בבתי הספר הזוכים- ויצ”ו, ישיבת הדרום, מדעים, אמי”ת המר, ואמי”ת הלל, יזכו לתגמול האישי שיגולם בשכרם כבר בחודש אוגוסט.

 

ראש העיר רחמים מלול: “חמישה בתי ספר על יסודיים שמוריהם זוכים לתגמול בשל הישגיהם – מוכיחים כי מערכת החינוך העירונית היא הטובה בישראל. לצד הישגים לימודיים, חשוב לדאוג גם לערכים ולמניעת נשירה. אני מברך את המנהלים, המורים והתלמידים היקרים על הזכייה”.

מ”מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום: “אנו שמחים וגאים על בחירת משרד החינוך בחמישה בתי ספר מהעיר בתגמול הדיפרנציאלי. הזכייה משקפת את החינוך ההישגי, האיכותי והערכי לו זוכים תלמידות ותלמידי העיר. נמשיך להוביל את התלמידים להישגים רבים גם בשנה הבאה”.

ראש מינהל החינוך , אפרת צוקרמן: “ההשקעה הגדולה של הרשות המקומית בחינוך מוכיחה את עצמה שוב ושוב. הזכייה של בתי הספר העל יסודיים מרגשת ומביאה כבוד גדול לעיר, למנהלים ולצוותים החינוכיים”.

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן