עיריית אור יהודה קיימה הערב (ראשון) את עצרת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, במעמד המשפחות השכולות, ערב מרגש ומלא עוצמה בהפקת אגף תרבות ואירועים.
את האירוע הנחה איציק זיאת. נשאו דברים: ראש העיר, ליאת שוחט ורב העיר, הרב ציון כהן.
בכניסה לרחבת האירועים העירונית הוצבה “שדרת הנופלים” – תערוכת תמונות של חללי אור יהודה ובחלק האומנותי נטלו חלק הזמרת זהבה בן, הרכבים מקומיים נפלאים והחזן רפאל חיון.
לדברי ראש העיר ליאת שוחט:
“7 חודשים חלפו מאז אותו יום שבו מאות אנשים נחטפו מבתיהם אל תוך הרצועה ארורה, משפחות שלמות נמחקו, יום שבו רעדה האדמה תחת רגלינו דווקא כאן בבית הלאומי שלנו, בית שהיה קרוע ומפולג שפלשו אליו המרצחים וזרעו חורבן – שעצר את הזמן מלכת.
מתוך החורבן, צמחה מחדש האחדות בינינו, תושבים שלא הכירו האחד את השני הפכו לחברים. יריבים של אתמול הפכו לאחים. אל מול האבל הגדול שעטף את כולנו, הבנו כולנו שאין לנו ארץ אחרת, שיש לנו רק מקום אחד להיות בו.
שאנחנו חייבים להיות מאוחדים ערבים זה לזו כדי לשמור על הבית כדי שנהיה ראויים לקורבנם של כלל חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, בהם 100 מתושבי אור יהודה.
יהי זכרם ברוך!”.
◼️ לקבוצת חדשות – בקעת אונו | יהוד מונוסון, סביון, גבעת שמואל, קריית אונו, גני תקווה, אור יהודה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן