מוקדנית ידידים, יסכה ברוך, קיבלה קריאה אודות פעוטה כבת שנה וחצי שננעלה ברכב לעיני אימהּ, ברחוב עמק זבולון במודיעין.
משה שמחה גילביץ, דניאל מוריס, קובי אברהם וגרשון גוטל, מתנדבי המרחב, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוטה בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.
לדברי משה שמחה גילביץ: “הייתי בקניון כשקיבלתי את קריאת החירום. ראיתי שהמיקום קרוב, עזבתי הכל ויצאתי. הגעתי במהירות למקום והצטרפתי למתנדב שהגיע לפניי. תוך שיתוף פעולה, הצלחנו לפתוח את הרכב במהירות וחילצנו את הפעוטה. השתחררתי מהצבא רק לאחרונה ולא הייתה לי הזדמנות לצאת לקריאות, לכן הרגשתי תחושת סיפוק אדירה במיוחד מהחילוץ. אמהּ הודתה לנו מאוד”.
בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.