ביום שני 27.5.24, התקיים טקס הנצחה לקריאת מעלה על שמו של רב”ט גדי עמית אייזקס, בהשתתפות בני משפחתו, חברים ותושבים.
גדי ז”ל, גדל והתחנך בעיר בבית הספר יחד, נפל לפני כשנתיים. את שירותו הצבאי עשה גדי ז”ל בשריון, שם גויס ליחידת עילית בזכות הצטיינותו.
גדי ז”ל, ילד חכם ויצירתי, אוהב אדם, הצטיין גם בלימודיו בבית הספר. כיום, התכנית היוקרתית מודל האו”ם, אליו מגיעים בתי ספר מכל רחבי הארץ, נקראת על שמו של גדי ז”ל.
המעלה ממוקם בין רחוב לבונה לרחוב אלמוגן, ומצטרף למקומות רבים שהונצחו לזכר הנופלים והנופלות תושבי העיר, כחלק מפרויקט ההנצחה העירוני לזכרם, בשיתוף עם המשפחות השכולות.
ביום שישי 7.6.24 יתקיים טקס חנוכת משעול לזכרו של רס”ם (במיל’) איתי פרי. איתי פרי ז”ל, נפל בקרבות ברצועת עזה ב-10.12.2023 והוא בן 36. הטקס יתקיים בשעה 10:30 בפארק בין רחוב רותם לרחוב אגוז. חנייה לאורך שדרות האורנים.
◼️ לקבוצת חדשות מודיעין-מכבים-רעות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן