כאות הוקרה לצוותי ומנהלי תחנת כיבוי-אש איילון המעניקה שירותי חירום – כיבוי והצלה לתושבי רמלה ולוד, הן בשגרה והן בזמני מלחמה וחירום, החליטו ראשי הערים עו”ד יאיר רביבו מלוד ומיכאל וידל מרמלה, לקרוא למעגל התנועה הסמוכה לתחנה – ברחוב דרך הרמ”א בלוד העובר בדיוק בגבול השיפוט שבין שני ערים, ע”ש ‘כיכר לוחמי ולוחמות האש’.
במסגרת שיתוף הפעולה הפורה בין שתי הרשויות המקומיות, נחנכה הכיכר החדשה.
“לוחמי ולוחמות האש מצילים חיים בלוד ורמלה, זמינים 24/7 ונלחמים בחירוף נפש בכדי להציל חיים ורכוש יקר. זאת ההוקרה והמחווה שלנו כרשויות, לצד סיוע ושיתוף פעולה בכל ימות השנה”, אמרו רביבו ווידל.
◼️ לקבוצת חדשות רמלה והסביבה 2 בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות לוד והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן