במסגרת מיזם “מתכון עם זיכרון” שהתקיים בתעשייה האווירית בשבוע האחרון, הוגשו לאלפי עובדי החברה בחדרי האוכל בקמפוסים של החברה ברחבי הארץ, מנות שהיו אהובות על הנופלים במלחמת חרבות ברזל ואירועי השבעה באוקטובר, בני משפחות של עובדות ועובדי התעשייה האווירית.
בני משפחות הנופלים שהצטרפו למשפחת השכול של התעשייה האווירית, התארחו בחדרי האוכל, טעמו מהמנות האהובות על יקיריהן ושיתפו בסיפורם על גבורת הנופלים ועל המנות שאהבו. בחדרי האוכל הוצגו ליד המנות האהובות, תמונות עם סיפורי החללים.
זו השנה השנייה שהתעשייה האווירית לוקחת חלק בהנצחת הזיכרון בשיתוף עמותת “מתכון עם זיכרון”.
עמותת מתכון עם זיכרון הינה עמותה אשר עוסקת בהנצחת חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, המשלבת בין אוכל וזיכרון.
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – כלכלה, נדל”ן הייטק ועסקים לחצו כאן