בשורה אמיתית להורים בקריית גת! שינויים בגזרה הניהולית – גם במרכז מריאן.
מרכז מריאן יוצאת לדרך חדשה. ראש העיר קריית גת כפיר סויסה, הממונה על החינוך בעיר, מינה את אנני ארז לתפקיד יו״ר דירקטוריון מרכז מריאן המפעיל את כל מסגרות החינוך בגיל הרך בעיר. את התפקיד היא תבצע בהתנדבות מלאה!
ארז, תושבת קריית גת, נשואה ואמא לשניים, כיהנה עד לאחרונה כיו”ר הנהגת הורי גני הילדים בעיר וחברה בהנהגת ההורים העירונית עד היום.
אנני תושבת כרמי גת, נשואה ואם ל-2, כיהנה עד לאחרונה כיו׳׳ר הנהגת הורים ודאגה לכל ילדי העיר שנמצאים במסגרות חינוכיות בגנים. היא נמצאת בקשר הדוק עם מאות הורים, דואגת לילדי קריית גת לכל מחסור, ומכירה מקרוב את כל אתגרי החינוך בגיל הרך בעיר.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1600,h_1600/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/מודעה-קריית-מלאכי.jpg)
בתקופת הבחירות הצטרפה למסע של סויסה לשינוי בעיר. אז אמרה: ״קריית גת חייבת שינוי בכל התחומים ובראשם החינוך. היחיד שיצליח להוביל את השינוי המיוחל הוא כפיר ולכן בחרתי להצטרף אליו במסע החשוב הזה שישפיע על עתיד קריית גת בשנים הבאות ויביא את העיר שלנו למקום שבו היא ראויה להיות גם בחינוך וגם בתרבות ובפנאי״.
לאחר מינויה אמר ראש העיר קריית גת כפיר סויסה: ״כמי שמכירה מקרוב את אתגרי החינוך לגיל הרך בקריית גת – אין לי ספק שאנני תעשה עבודה מקצועית ונכונה ותתן את כל הלב שלה למען ילדי קריית גת. כראש העיר וכממונה על החינוך- החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות שלי. יחד נהפוך את קריית גת לעיר מובילה – גם בתחום החינוך. בהצלחה אנני! הצלחתך – הצלחתנו״.
◼️ לקבוצת חדשות קרית גת והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
אין תועלת מהמרכז, בזבוז משאבים
לא הבנתי, אמא לשניים.. , הכשרה? לימודים בתחום החינוך?? כנראה שהיום כבר אין צורך , גם לא למישהי שהולכת להנהיג את תחום החינוך .
אנני אישה מדהימה!!! אני מכירה אותה שנים רבות עוד בצעירותה תמיש חיובית מחוייכת וייצוגית אני מאחלת לה בהצלחה ומאמינה שתביא את הכישורים שלה קדימה לתנופת החינוך