‘מי שבע’ בצל המלחמה: עלייה בשביעות רצון התושבים בבאר שבע ובאופקים

תאגיד מי שבע מסכם את שנת 2023 בהיבטי איכות השירות לתושבים בבאר שבע ובאופקים: עלייה בשביעות רצון התושבים, קיצור זמני ההמתנה והכפלת כמות הפניות בשירות ה- WhatsApp

תאגיד “מי שבע” מסכם את השנה החולפת עם עמידה בכל היעדים המרכזיים בתחום השירות.

לצד העמידה ביעדים שנקבעו כחלק מהתוכנית השנתית של התאגיד והתמקדו בשיפור חוויית התושב בכל ערוצי השירות, בשנה זו השקיע התאגיד למעלה מ-46 מיליון ₪ בעבודות לשיקום, שדרוג ופיתוח תשתיות מים וביוב ובכך עמד בכלל היעדים שהוצבו בתוכנית העבודה השנתית, וזאת לצד התמודדות התאגיד עם אתגרי המלחמה ברבעון האחרון של השנה. כמו כן, בשנה זו טיפל התאגיד בכ- 4,336 פניות מים וביוב עירוניות. התאגיד שמר על רציפות תפקודית, והמשיך לספק שירות באמצעות המוקד הטלפוני והשירותים המקוונים.

מנתוני שנת 2023 עולה כי חל שיפור של כ- 45% בזמני ההמתנה במרכזי השירות: זמן ההמתנה הממוצע במרכז השירות בבאר שבע עומד על 01:35 דקות לעומת 02:46 בשנה שקדמה לה. זמן ההמתנה הממוצע במרכז השירות באופקים עומד על 00:39 שניות בלבד, זאת לעומת 02:15 בשנה שקדמה לה.

ערוץ פנייה חשוב ומשמעותי שהתווסף לשירותי מי שבע בשנת 2022 והמשיך להוכיח את עצמו גם ב-2023 הודות לנגישותו, הוא שירות ה-WhatsApp . בשנה החולפת הוכפל מספר הפניות באמצעות ה – WhatsApp ועמד על כ- 11,316 פניות לעומת כ-5,549 פניות בשנה שקדמה לה.

על פי נתוני סקר שביעות רצון של התושבים, המבוצע על ידי חברה חיצונית בעלת ניסיון רב בביצוע סקרים בתחום זה, עולה כי הציון ממשיך להיות גבוה בהתמדה ועומד על 8.2. במהלך שנת 2023 חל שיפור של כ- 5.26% בשביעות רצון התושבים לעומת השנה שקדמה לה בכל ערוצי הפנייה, שיפור עקבי מידי שנה.

אינג’ מריו לובטקין, מנכ”ל “מי שבע”:
“בחירום ובשגרה תאגיד מי שבע ממשיך להעניק לתושבים ולבעלי העסקים שירות מיטבי. נתוני השנה החולפת משקפים היטב את מגמת השיפור באיכות השירות. אתגרי המלחמה הם רבים, אך הודות לתרגילים התקופתיים שאנו עורכים, אנו מוכנים לכל תרחיש על מנת להמשיך ולספק מים באיכות הגבוהה ביותר. לצד עלייה עקבית בשביעות רצון התושבים ושימוש נרחב בפלטפורמות הדיגיטליות שלנו אנו ממשיכים לייעל את השירות לתושבים. בנוסף, עמד התאגיד בכל ההתחייבויות לביצוע השקעות בהיקפים הנדרשים אל מול רשות המים. זה המקום להודות לכל העוסקות והעוסקים במלאכה, נמשיך לתת שירות מיטבי ויעיל ולפעול לשיפור איכות השירותים הניתנים לתושבי באר שבע ואופקים”.

◼️ לקבוצת חדשות באר שבע והסביבה בווטסאפ לחצו כאן

◼️ לקבוצת חדשות אופקים בווטסאפ לחצו כאן

■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן

◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן

צילום: FREEPIK

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן