אירוע חריג התרחש לפני שעות אחדות בקרית גת במהלכו הוזעקה המשטרה לזירת הצתה, ככל הנראה, של קראוון עליו התנוסס פרסום הבחירות של המועמד לראשות העיר יגאל וינברגר.
וינברגגר העלה פוסט לרשת ובה כתב:
איך היום שלכם התחיל? שלי התחיל ב2 לפנות בוקר, כאשר קיבלתי בווצאפ ממספר לא מזוהה (מתאר לעצמי שזה בוט) פרסום מסיט על יגאל ויינברגר. תמונה שלו ביחד עם אישתו והילדים בפנים גלויות עם כיתוב של “עובדות/שאלות” שקריות. אשכרה מישהו הגיע למצב שהוא פוגע בילדים קטנים ובמשפחה שלמה בגלל הבחירות!! מה נסגר איתכם?? האם הילדים שלו הם בכלל שלו? האם הוא בכלל יהודי או רוסי? האם אתה עובר בסקרים את ה20%?? הייתי בטוח שזה ייגמר פה.. מסתבר שזה כבר הופץ בכל הרשתות החברתיות!! ולקינוח? 07:00 אני מגלה ששרפו לנו קרוואן. למה?! בגלל שהוא היה כולו משולט עם פרסומי בחירות…תנחשו של מי? של יגאל ויינברגר! זה כבר מעבר לחציית קו אדום, מה היה קורה אם מישהו היה ישן בקרוואן? איבדתם את זה!!!”.
ממשטרת ישראל נמסר:
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1600,h_1600/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/מודעה-קריית-מלאכי.jpg)
משטרת ישראל פתחה הלילה בחקירת נסיבות שריפת קראוון ברחוב שבטי ישראל בקרית גת. חוקרי המשטרה אספו ראיות וממצאים בזירה, ובשלב זה טרם ידועה הסיבה שהובילה לדליקה.
◼️ לקבוצת חדשות קרית גת והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – הבמה הפוליטית, בחירות לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן