יו”ר ועד העובדים בעיריית רחובות, רמי מדהלה, יעביר מחר (חמישי) הודעה מפורשת לעובדי פיקוח החניה, איכות הסביבה והשיטור העירוני ובאמצעותה ינחה להם על מימוש עיצומים לרבות שיבושים בשירותים אשר מעניקה עיריית רחובות לתושבים, זאת במסגרת מימוש סכסוך העבודה הקיים עם העירייה. המשמעות: העובדים יגיעו אל העבודה אולם לא יעבדו בפועל – לא יינתנו דוח”ות, לא יקבלו קהל ולא יסיירו ברחבי העיר.
“אנחנו בסכסוך עבודה מראש השנה ומכיוון שדברים לא התקדמו, בשבוע הבא אנחנו נפתח בעיצומים שאם הם לא יעזרו נגיע לרמה של שביתה”, אמר הערב רמי מדהלה, “העובדים יגיעו לעבודה אבל הם לא יעבדו ולצערי הציבור נפגע. אני לא רוצה להגיע לזה, אבל ההנהלה מובילה אותי לפגוע בשירות שנותנים לתושבים. זה הכלי הלגיטימי שלנו להיאבק ולא יכולים להיאבק בצורה אחרת. אנחנו לא יכולים לבוא עם קרשים, לאיים או לשרוף”.
העיצומים יתקיימו ביום ראשון, עד להודעה חדשה, ויחלו בשלב ראשון באגפים המצוינים לעיל. ייתכן וכלל לא יתקיימו באם תחליט הנהלת העיר לכנס את ועד העובדים למשא ומתן. “אני מאוד רוצה לסיים את הסכסוך”, הוסיף מדהלה, “אני לא אוהב מלחמות, זה לא בריא לאף אחד, אבל כשמכניסים אותך לפינה אתה צריך להילחם – ואם לא אז אני צריך להחזיר את המפתחות ולא להיות בתפקידי”.