ארגון הקבלנים והבונים ברחובות והסביבה קיים מפגש מקצועי לחברי הארגון במשרדי הארגון בהשתתפות תא”ל (מיל’) יגאל סלוביק, מנכ”ל התאחדות הקבלנים בוני הארץ ואיציק גורביץ, סמנכ״ל ומנהל אגף כלכלה, כ״א ומיסוי ואחרים כש.מטרת המפגש הייתה קבלת עדכונים בהתמודדות ענף הבניה במלחמת חרבות ברזל.
עם פרוץ המלחמה נכנס ענף הבניה והקבלנים למציאות קשה ומאתגרת והתאחדות הקבלנים בוני הארץ פועלת בכל המישורים מול משרדי הממשלה על מנת להחזיר את הענף לתפקוד. הנושא המרכזי שעלה במפגש הוא מצוקה בכח האדם עקב אי כניסת פועלים פלסטינים לעבודה. במפגש זה נאמר כי ההתאחדות קיבלה אישור להגדלת מכסת עובדים זרים ל30,000 ופועלת להגדלת המכסה, במקביל התאחדות הקבלנים פועלת להקמת תאגיד כח אדם שייתן מענה לחברים. נלחמנו להכנסת ענף הבנין למתווה הפיצויים והצלחנו. איציק גורביץ נתן הסברים על המתווה. הארגון וההתאחדות פועלים למען החברים על מנת להבטיח יציבות לענף.
◼️ לקבוצת חדשות רחובות בווטסאפ לחצו כאן