חם בחדשות:

מרגש | גני הילדים במועצה האזורית נחל שורק מצדיעים לשב"ס

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

ארבע קבוצות גני החובה במועצה לבסיס ההדרכה של שב"ס "שערי אברהם" לרגל יום העצמאות לצפות בפרויקט מקסים שהופעל על ידי חניכי הקורס להצגת מיני אתרים בארץ ישראל – כאשר המיצגים נבנו על ידי חניכי הקורסים במקום ונבחרו מקומות המייצגים עבורם ערכים משמעותיים.

בין היתר: המפלצת בקריית יובל בירושלים כמסמלת את ערך ההשפעה והאומץ להביע דעה, נחל צפית המייצגת את ערך הרעות שהפגין צורי אלפי ז"ל, תחנת הרוח של מונטיפיורי המסמלת את ערך הנתינה, אנדרטת הנספים בכרמל המייצגת את ערך הגבורה והגנים הבהאיים המסמלים את ערך השיתוף והאחווה בין העמים. לילדים שהתקבלו בשמחה ומאור פנים על ידי חניכי הקורס הוצמדו מדריכים רבים שאפשרו מפגשים אישיים והסבר על המקומות המוכרים האלו.

לדברי מועצת נחל שורק, "היה מרתק לראות את השמחה של הילדים כשגילו אתרים מוכרים כמו המפלצת בירושלים. תודה מיוחדת לשמואל לביא, מפקד בסיס ההדרכה, על ההזמנה והאירוח, התכבדנו להעניק לו עציץ עם זית ננסי ומכתב תודה בשם המועצה והגנים תודה למנהלת הגנים במועצה טובה על היוזמה".

 

נמשיך לעדכן. תושבים נוספים המעוניינים לדווח על מפגעים או סיפורים מיוחדים מוזמנים לפנות אלינו בכתובת המייל: [email protected]

כותב המאמר:

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן