מרגש! שמואל בוקסר הכריז על פתיחת שנת ה-140 להיווסדה של נס ציונה

נחשף הלוגו והסלוגן שילווה את החגיגות, הלוגו עוצב בהתאם לבחירת התושבים בסימן “קהילה בונה עיר”

ראש עיריית נס ציונה, שמואל בוקסר, הכריז בישיבת המליאה על פתיחת שנת ה-140 להיווסדה של נס ציונה. נחשף הלוגו והסלוגן שילווה את החגיגות, הלוגו עוצב בהתאם לבחירת התושבים בסימן “קהילה בונה עיר”.

ב-140 שנותיה, מאופיינת נס ציונה ותושביה בערך הקהילתיות, כערך מוביל – כך עלה מקבוצות מיקוד שנעשו עם תושבים במגוון גילאים ואוכלוסיות – ובהתאמה, עוצב לוגו החגיגות. עיריית נס ציונה ואנשי המקצוע, פנו לתושבים, לקראת החגיגות ושאלו מה הערך המרכזי המאפיין את העיר בעיניים. קבוצות המיקוד שהשתתפו בסקר כללו ייצוג למגוון האוכלוסיות בעיר: נוער, צעירים, משפחות, קהילות ובני הגיל השלישי. כולם העידו כי הם מרגישים חלק מהעשייה.

מתוקף הצביון המיוחד של העיר, שהוגדר ע”י התושבים, הוחלט כי שנת ה-140 של נס ציונה תהיה בסימן “קהילה בונה עיר”. משפט המאפיין את החלק המשמעותי שלוקחים התושבים ביצירת אופי העיר, ביישום חזון העיר ובגאווה המקומית.
הלוגו הנבחר לשנת ה-140, כיאה לחגיגות, מבטא שמחה מתפרצת ומבטא את מכלול ערכי העיר שעלו מהשיחות: הצבעים הרבים מייצגים את המגוון שיש בקהילה וכפות הידיים את העשייה והתרומה של התושבים. הלוגו משקף את תחושת הביחד. הצבעים כתום וירוק, צבעי העיר, מייצגים את השמירה על השטחים הירוקים וחשיבות הטבע בחיי התושבים.

שנת ה-140 תלווה במגוון רחב של אירועים שיתפרסו לאורך כך השנה, אשר יהיו כולם בסימן קהילה ועבור הקהילה ויאפשרו לתושבים להביא ליידי ביטוי את העשייה המשותפת ואת ערכי העיר לדורותיה.
במסגרת ההכרזה על פתיחת אירועי ה 140 עוצבה עוגה ממותגת ועליה הלוגו הנבחר. חברי מועצת העיר הוזמנו לצילום חגיגי משותף לצד העוגה ועל רקע הלוגו החדש.

▪︎▪︎▪︎

שמואל בוקסר, ראש עיריית נס ציונה: “אני שמח לבשר פתיחת אירועי 140 שנה לנס ציונה. עיר עם שורשים עמוקים, עבר שהוא גאווה, הווה המממש בצורה מדויקת את ייחודיות העיר ועתיד לצמיחה אחראית – בדיוק על פי צביון העיר. חגיגות ה-140 יתפרסו לאורך כל השנה, יכללו פעילויות עבור תושבי העיר במגוון תחומים: חינוך, תרבות, ספורט, טבע, מוזיקה, בכולם נשים דגש על הקהילה. אני מאחל מזל טוב לתושבים הנפלאים”.

צילום: ניר קידר

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן