משרד הבריאות מזהיר את הציבור מפרסומיו של טל איתן על “מרפאה לרפואה טבעית” בנס ציונה

משרד הבריאות מדגיש כי טל איתן אינו מורשה לעסוק ברפואה או במקצוע בריאות כלשהו

בעקבות פנייה לוועדה המייעצת לבדיקת הטעיית הציבור במשרד הבריאות בעניין פרסומים שונים של מר טל איתן, משרד הבריאות מדגיש כי הוא אינו מורשה לעסוק ברפואה או במקצוע בריאות כלשהו. משרד הבריאות מדגיש כי המידע שמוצג בפרסומיו ובאתרו אינו מידע מוסמך שיכול להנחות חולים , וכן כי המידע המפורסם ולא יכול בשום אופן להחליף ייעוץ רפואי ומידע מגורמי מקצוע מורשים.

שיטות הטיפול והמוצרים בהם עושה מר איתן שימוש בפרסומיו נעשים ללא כל בסיס מדעי, תוך הטעיית הציבור. פרסומים אלה עלולים לגרום לחולים להימנע מטיפול ולסכן את בריאותם ובמקרים חריגים, גם את חייהם.

הטיפול הרפואי המתואר בפרסומיו לגבי מחלות, שבחלקן מסכנות חיים, עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לבריאות המטופלים.ות. על פי החוק, טיפול רפואי ניתן על ידי גורמי מקצוע (רופאים, פסיכולוגים מומחים ועוד) המורשים על ידי משרד הבריאות בלבד.

התארים אותם מציג מר איתן אינם מוכרים ומאושרים על ידי משרד הבריאות ופרסומים מהווים מצג שווא של טיפול במסגרת “מרפאה” תוך שיווק של שיטות טיפול לא מוכרות ובאמצעות מוצרים שאינם מאושרים על ידי משרד הבריאות.

תוסף תזונה אינו תרופה, אינו מהווה תחליף לתרופה ואינו מאושר על ידי משרד הבריאות. אשר לשימוש בתוספי תזונה, שימוש בתוספי תזונה יכול להיעשות רק כחלק ממהלך תזונתי הניתן על ידי אנשי מקצוע תוך ליווי וייעוץ כולל. על נשים בהריון, נשים מיניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים להיוועץ ברופא בטרם שימוש בתוסף תזונה.

משרד הבריאות שב ומבקש במידה ומי מהציבור נתקל בפרסום מטעה, שגוי ו\או מסכן חיים, מתבקש.ת לפנות לוועדה המייעצת להטעיית הציבור במשרד הבריאות. לבירורים ומידע נוסף ניתן לפנות למוקד קול הבריאות (5400*).

צילום: FREEPIK

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן