כ-75 מעובדות ועובדי עיריית לוד שבני משפחתם גויסו בצו 8 למילואים בצה”ל מאז פרוץ מלחמת ‘חרבות ברזל’, קיבלו מהנהלת עיריית לוד שובר מפנק לגלידה ברשת ‘גולדה’, שתמתיק להם מעט את הגעגוע.
בעיריית לוד ישנם כ-300 עובדים שקרבה ראשונה מבני משפחתם גויסו למלחמה בתפקידים שונים, חלקם הגדול בחזית הלחימה מול האויב בתוך רצועת עזה. החלוקה בוצעה ביוזמת אגף ההון האנושי בניהולה של סנדרה כהן ובשיתוף וועד העובדים בראשות דני כהן.
ראש העיר, עו”ד יאיר רביבו: “הודנו להם על הקרבתם, מסירותם ועמידתם לצד המגויסים שנלחמים על הבית – על מדינת ישראל וחיי תושביה. מאחל לחיילנו שיזכו לחזור לחיק משפחתם במהרה”.
◼️ לקבוצת חדשות לוד בווטסאפ לחצו כאן