פתיחת עונת הרחצה בבריכה העירונית נס גלים בנס ציונה התקיימה בשישי האחרון – שלא כצפוי.
מהעירייה דווח כי “בתום הפנינג הפתיחה השמח, קיבלנו פניות מתושבים שסיפרו לנו על חתכים קלים, גירויים או שריטות בכפות הרגליים של ילדיהם.
אנחנו לא מתפשרים על ביטחון ובטיחות הילדים ולכן החברה הכלכלית לפיתוח נס ציונה פעלה במשנה זהירות ובמהלך יום השבת סגרנו את הבריכה כדי לבצע בדיקות וסריקות מקיפות:
צוללן הוזמן במיוחד לסרוק ולבדוק את קרקעית הבריכה, המרצפות החדשות עברו בדיקה נוספת וליטוש, בעזרת גלאי מתכות בוצעה סריקה נרחבת במדשאות ובמרחבים הפתוחים לאיתור חפצים חדים, בוצעה שאיבת ואקום לקרקעית הבריכ ובוצע ריסוס משלים כנגד נמלים.
לאחר כל הפעולות, הבריכה נמצאה בטוחה לשימוש ולכן כבר היום (שני) תיפתח הבריכה לרחצה במחיר מסובסד של 30 שקלים בלבד במהלך השבוע ו-35 ש״ח בסוף השבוע, לתושבי נס ציונה בלבד וכחלק מהמאמץ העירוני להקלה על יוקר המחיה.
תושבי חוץ ייהנו מהטבות הנעות בין 10-25% הנחה.
◼️ לקבוצת החדשות בנס ציונה לחצו כאן