חם בחדשות:

נציג נס ציונה במועצת הנוער המחוזית, אופק ג'רסי, שימש כדובר ביום חילופי שלטון

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

אתמול הגיעו תלמידי מועצת התלמידים המחוזית ליום חילופי במחוז, בהם נציג נס ציונה במועצת הנוער המחוזית, אופק ג'רסי, אשר שימש כדובר. כבכל שנה נציגי מזכירות מועצת התלמידים והנוער המחוזית הגיעו למפגש למידה ושיח עם מנהלת המחוז עמליה חיימוביץ, מנהלת חברה ונוער ויקי ניצן, דוברת המחוז והמפקחים הרשותיים. בני הנוער הציגו למנהלת המחוז את תהליך הועידה המחוזית ומסמך הועידה לפיו בני הנוער שואפים לשנה הקרובה ויחס לאוויר כאשר יישום המסמך יתקיים השנה הבאה – ושיתפו בתפקיד שלהם בתהליך הוועידה.

בר הרשקוביץ יו״ר מועצת הנוער וחברי המזכירות סיכמו את היום: ״יום חילופי השלטון מהווה עבורינו הזדמנות להציג את הדברים הבוערים לבני הנוער. אנו שמחים על הקשר המיוחד שלנו עם משרד החינוך ביום הזה ולאורך השנה כולה. נחשפנו למאחורי הקלעים של המשרד מכיוון אחר. פגשנו מפקחים שרואים אותנו ומקשיבים לחלומות שלנו. חווינו מפגשים משמעותיים באווירה איכפתית ומלאת הערכה".

עמליה חיימוביץ מנהלת המחוז: "אתם הנוער שבאים עם ברק עיניים, אתם העתיד שלנו. התפקיד שלכם הוא לייצר אדוות סביבכם, לסחוף איתכם בני נוער נוספים. אני מאמינה בכם".

 

נמשיך לעדכן. תושבים נוספים המעוניינים לדווח על מפגעים או סיפורים מיוחדים מוזמנים לפנות אלינו בכתובת המייל: [email protected]

כותב המאמר:

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן