חג בארגון ידידים באילת: ערב גיבוש ברוח חגי תשרי והרמת כוסית לכבוד ראש השנה נערך למתנדבי ומתנדבות הארגון מסניף אילת. האירוע החגיגי נערך בנוכחות מספר רב של מתנדבים ומתנדבות, במעמד סגן ראש העיר אילת, סטס דינקין
, שהודה בדבריו על שיתופי הפעולה בין אגפי העירייה לבין מתנדבי ומנהלי סניף אילת, בראשות נתי טויטו. בסיום דבריו בירך סגן ראש העיר את מתנדבי הסניף בברכת שנה טובה, ומלאה בנתינה וחסד.
אחריו נשא דברים נתי טויטו, מנהל סניף אילת, שסקר את פעילות מתנדבי ידידים בעיר לאורך השנה כולה. “אנו משתדלים לאורך כל ימות השנה להגיש סיוע לתושבי אילת והבאים בשעריה. אילת היא עיר הנופש של ישראל, ולא אחת אנו נפגשים במהלך הסיוע באזרחי ישראל מכלל הארץ. הפירגון והחיוך שהם מעניקים לנו כאן, נישא איתם לכל הארץ. זכות מיוחדת היא לנו להפיץ את רוח הידידות וההתנדבות. שתהא השנה החדשה טובה בעשיה ובאחדות, בלב אחד כאיש אחד”.
בתוכנית האומנותית הנעים את הערב הזמר שלומי מאמו, בליווי תזמורתו. בנוסף, זכו המשתתפים למעמד תקיעות השופר, בליווי דברי ברכה וחיזוק, מהרב מנדי קליין, רב קהילת חב”ד בעיר. במהלך הערב הוקרן סרט תדמית לסיכום שנת תשפ”ג של סניף ידידים באילת. הסרט ריגש את המשתתפים, וזכה לתשואות ומחיאות כפיים. בסיום הערב קיבלו המשתתפים שי לכבוד החג, מתנת הארגון. האירוע התקיים בעזרתם האדיבה של תורמים ובעלי עסקים בעיר: דפוס ‘נורית’, ‘ליאמי’ מלכת העוגות, ‘פיצה שמש’ אילת, ‘ליאתי’ סושי פירות וקונדטוריית ‘שף קונדיטור’. בארגון ידידים מודים לכל העמלים להצלחת הערב.
◼️ לקבוצת החדשות באילת והערבה לחצו כאן