במוקד ידידים התקבלה קריאה אודות כלב שננעל ברכב בשגגה לעיני בעליו, ברחוב הרעות בנתניה.
גדי ברק, מוקדן ידידים, ענה לשיחה במוקד והזעיק מתנדבים לסייע. שלי לוי, חן דגה ומשה יום טוב, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הכלב בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.
שלי מספרת: “קיבלתי את הקריאה כשהייתי באמצע עבודה בקרבת מקום. עזבתי הכל ויצאתי לכתובת. אליי חברו המתנדבים הנוספים ויחד חילצנו את הכלב בשלום. היה מרגש לראות את הבעלים מאושרים בסיום החילוץ.”
בארגון ידידים שבים וקוראים לאזרחים שלא להשאיר חסרי ישע ברכב לבד, גם לא לרגע, מחשש לנעילה • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית
■ לקבוצת חדשות נתניה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ חדש! לקבוצת חדשות הביטוח הלאומי / חברת חשמל / דלק וגז / תאגידי המים / שירותים לציבור לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן