מזכרת בתיה מבכה את לכתו בטרם עת של סימון דהן שנפגע בתאונה הקטלנית בכביש 411, בדרכו לעבודה במזכרת בתיה אך מת מפצעיו בבית החולים קפלן.
גבי גאון ראש המועצה סיפר: “בצער גדול עודכנו כי בתאונת הדרכים בכביש 411 נהרג סימון דהן, עובד חברת צוות 5, אשר שימש כסייר הבטחון היישובי והיה בדרכו למשמרת במושבה.
סימון מילא מספר תפקידי בטחון ביישוב בשנים האחרונות ואת כולם ביצע באופן מקצועי ומסור, תוך התייחסות מכבדת ומאירת עיניים לכל הנקרה בדרכו. לא פעם ביצע משימות למען המושבה מעבר לנדרש והכל בצניעות ובחיוך.
בשם קהילת מזכרת בתיה אבקש למסור תנחומים למשפחתו של סימון, שלא תדעו עוד צער.
יהי זכרו ברוך”.
◼️ לקבוצת החדשות במזכרת בתיה לחצו כאן