עיריית נס ציונה מפרסמת לפני זמן קצר הודעה וזו לשונה:
מחר בשעה עשר בבוקר צפויה להיכנס לתוקף הפסקת אש. למרות שאין לנו כל מידע קונקרטי, על פי ניסיון העבר, השעות הקודמות להפסקת האש הנן שעות רגישות ומועדות. לאור זאת, אנו ממליצים לנקוט במשנה זהירות להיות עירניים ודרוכים והכי חשוב להקפיד על הנחיות פיקוד העורף.
נדגיש, לא קיים כל מידע קונקרטי על ירי טילים מחר בשעות הבוקר. ההמלצה היא לנקוט במשנה זהירות בלבד.
כזכור, רק אתמול נשמעו אזעקות צבע אדום רבות בשפלה – ברחובות, נס ציונה, באר יעקב, ראשון לציון והמושבים, אותרה נפילה בכביש בינעירוני (431) ולאחר זמן קצר נודע כי חלקי יירוט נחתו בבית בעיר (בצילומים):
צפו בתיעוד מזירת הפגיעה בכביש 431:
◼️ לקבוצת חדשות נס ציונה בווטסאפ לחצו כאן