בתום חקירת המשטרה ביבנה הוגש כתב אישום נגד תושב גדרה בגין הצתת 3 כלי רכב במושבה.
שוטרי תחנת יבנה פתחו בחקירה לפני מספר ימים עם קבלת דיווח למוקד המשטרה על הצתת ניידת משטרה, ניידת פיקוח ורכב פרטי אשר חנו בגדרה. כאמור,השוטרים הגיעו למקום במהירות בצעו מגוון פעולות חקירה תוך שימוש באמצעי טכנולוגיה מתקדמים ועצרו לחקירה בסמוך למקום תושב גדרה בן 29 בסיום חקירתו נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ״ש. היום בתום החקירה הוגש כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים.
צפו בתיעוד >>