סינמה סיטי ירושלים בשיתוף אגף הספורט בעיריית ירושלים
ועמותת ‘תראו אותנו’ יקיימו אירוע חגיגי לפתיחת עונת הקיץ: תחרות ברייקדאנס בינלאומית בחסות איגוד ברייקדאנס הישראלי world of dance ותחרות הבינלאומית להרכבי קבוצות ויחידים All Stylesביום ראשון, 26 במאי 2024 החל מהשעה 11:00. הכניסה חופשית
אבי אדרי, מנכ”ל סינמה סיטי: “השנה, יותר מתמיד, חשוב לנו לארח את תחרויות הריקוד בבירת ישראל, ירושלים. למרות התקופה המאתגרת. אנו מזמינים את כולם להגיע, להנות וליצור זיכרונות טובים חדשים, שכן, האירוע ותחרויות הריקוד מסמלים עבורנו תקווה לחזרה לשגרה אמיתית והמשכיות”.
סינמה סיטי ירושלים בשיתוף אגף הספורט בעיריית ירושלים ועמותת ‘תראו אותנו’ יקיימו ביום ראשון, 26 במאי 2024 אירוע ענק, המשלב תחרות ברייקדאנס בינלאומית בחסות איגוד ברייקדאנס הישראלי ותחרות ריקוד world of dance הבינלאומית להרכבי קבוצות ויחידים All Styles מהגדולות בעולם.
האירוע יתקיים בשתי במות מרכזיות, בהן תחרויות הריקוד והופעות סוחפות האומנים עידו בי (“ברולטה”) וכפיר צפריר (“פחד אלוהים”).
בנוסף, יחולקו פרסים בשווי 15,000 ש״ח.
◼️ לקבוצת חדשות ירושלים והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – ספורט, כולל ילדים ונוער לחצו כאן
◼️ חדש! לקבוצת חדשות הביטוח הלאומי / חברת חשמל / דלק וגז / תאגידי המים / שירותים לציבור לחצו כאן