בשבועיים האחרונים אלפי ילדים נענו להזמנת עיריית רחובות
וחמ”ל “כולנו משפחת אחת” והגיעו לפעילות הפוגה במתחם נינג’ה סטאר בעלות סמלית של 29 ₪ בלבד במקום 80 ש”ח ולמשפחות מגויסי ומגויסות המילואים בכניסה חופשית (בהרשמה מראש).המתחם כולל: מתחם נינג’ה, טרמפולינות, קיר טיפוס, בריכת וויטפול ומתחם ג’ימבורי ומתאים לילדים מגיל שנה ועד גיל 16.”לאור הפניות הרבות והביקוש אנו ממשיכים גם בשבועיים הקרובים בסבסוד המחיר כניסה לתושבי העיר ולמשפחות מגוייסי ומגויסות המילואים” “, אומר אמיתי כהן, סגן ראש העיר רחובות ומי שעומד בראש מיזם “כולנו משפחה אחת” התומך בלוחמים בחזית ובתושבים שבעורף. “הניצחון שלנו במלחמה ימדד ביכולת של העורף להיות חזק לאורך זמן, ובכך לתמוך בלוחמים בחזית ובשמירה על שגרת החיים במדינה וזה אומר לתת גם אוויר לנשימה למשפחות מגויסות ולהורי וילדי העיר, שמתמודדים עם אתגרים רבים”
לדבריו, “תחושת הביטחון נפגעה ואחת המשימות שלנו היא לעלות אותה, באמצעות יצירת רציפות תפקודית ושגרת חירום מותאמת להנחיות. אני רואה את הלוחמים, אני רואה את התושבים, אני רואה את התורמים והמתנדבים – ולא מפסיק להתפעל מהנחישות לנצח ביחד. תודה לאדי ואילן מנינג’ה סטאר זה לא מובן מאליו שככה פתחתם את הדלת למען ילדי העיר”
הפעילות מתקיימת במתחם נינג’ה סטאר – דרך הים 1 רחובות (אמריקן סיטי) בימי ראשון-חמישי בין השעות 14:00-20:00 | ימי שישי בין השעות 10:00-14:00. מחיר מיוחד ומסובסד לתושבי רחובות 29 ₪ במקום 80 ₪, משפחות המגויסים ומגויסות למילואים הכניסה חינם. לחצו על הקישור לכל הפרטים.
◼️ לקבוצת חדשות אילת והערבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות דימונה, מצפה רמון וים המלח בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות נתיבות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות אופקים בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות קרית גת והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות קריית מלאכי והמועצה האזורית באר טוביה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות אשדוד בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות אשקלון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות גן יבנה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות יבנה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות גדרה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות מזכרת בתיה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות קרית עקרון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות רחובות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות נס ציונה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות באר יעקב בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות לוד בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות רמלה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות מודיעין-מכבים-רעות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות ראשון לציון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות ירושלים והסביבה בווטסאפ לחצו כאן