פרשת החניות בפארק הורוביץ והמרכז האקדמי פרס | עיריית רחובות: "נמשיך באכיפה בלתי מתפשרת כנגד מי שלוקח את החוק לידיו ופועל בניגוד לדין"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עיריית רחובות מתייחסת הבוקר (חמישי) לפרשת החניות בפארק הורוביץ והמרכז האקדמי פרס. "עיריית רחובות תמשיך באכיפה בלתי מתפשרת כנגד מי שלוקח את החוק לידיו ופועל בניגוד לדין", נמסר.

"צביעת השטח הציבורי באדום לבן היא מעשה בלתי חוקי, שנועד למנוע חניה כדין מבאי הפארק ולגרום להם להגיע לחניון פרטי. העירייה השיבה את המצב לקדמותו באופן מיידי ותעשה כן גם בהמשך, לרבות הגשת תלונה במשטרה ונקיטה באמצעים משפטיים בשל השחתת הרכוש הציבורי".

אמש פרסמנו בחדשות אפס שמונה כי סגן ראש העיר לשעבר עמי פיינשטין החליט בוקר אחד לצבוע שכונה שלמה בכחול לבן ולו בכדי שכל הסטודנטים והעובדים בפארק הורוביץ יחנו בחניונים שבבעלותו. סטודנטים במרכז האקדמי פרס ברחובות ועובדים באלי הורוביץ גילו שכל החניות ברחוב הראשי נצבעו מכחול לבן לאדום לבן – ורבים מהם, בשל כך ספגו דוחות אלא שאף אחד לא שיער לעצמו כי מדובר בעצם בעבירה שעליה עבר דווקא פיינשטיין ולא עיריית רחובות. פיינשטיין, בעליו של מגרש החניה באזור ומספר מגרשים נוספים באזור מבטיח שיצבע חזרה לאדום לבן.

"אני עשיתי ואמשיך לעשות עד שיהיה פה אדום לבן", אמר פיינשטיין לערוץ 12, "בשבוע הבא אצבע עוד הפעם באדום לבן. הם צבעו בכחול לבן אני אצבע עליהם באדום לבן. אין לי אישור, שיתבעו אותי בבית משפט. כשאתה צריך לירות – תירה, אל תדבר. אני לא מסתתר מאחורי הגב. אני רוצה שכל המכוניות בפארק יחנו אצלי. זה אינטרס ציבורי שהכבישים יהיו ריקים ומהירים, וכולם יחנו אצלי, למה לא? אני לא מבין למה לא. למי יש את הכוח והזכות והסמכות להחליט שזה לא?".

עמי פיינשטיין (צילום מתוך הפייסבוק)

נראה כי הפרשה הזו – רחוקה מלהסתיים. נמשיך לעקוב.

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן