פרשת מנחם מעודי | הטרדה מינית, סחיטה או תיק במעורבות גורמים פוליטיים? | כל הפרטים בפנים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתב אישום הוגש היום (חמישי) בבית משפט השלום באשקלון, נגד מנכ"ל בילו סנטר, מנחם מעודי, אשר נבחר בבחירות המוניציפליות כסגן ראש מועצת באר טוביה, בגין ביצוע מעשים מגונים והטרדה מינית בעובדת המועצה, לשעבר.

בכתב האישום צוין כי במשך חודשיים (בין דצמבר 2018 לפברואר 2019), נישק מעודי את העובדת על אף התנגדויותיה, לרוב במסגרת עבודתם, בכמה הזדמנויות שונות. בהזדמנויות אחרות, כאשר ביקר במשרדה, נגע בחזה של המתלוננת, מעל הבגדים. לטענת המתלוננת הגם שביקשה ממנו להפסיק הוא המשיך להטרידה. יצוין כי המתלוננת הייתה פעילה במטה שהפסיד בבחירות לקבוצה של קובי אביבי – שממלא מקומות היה מעודי. זמן קצר אחרי הבחירות היא קיבלה שימוע בחודש פברואר הגישה את התלונה במשטרה. בתום חקירתו בלהב 433, שוחרר מעודי בתנאים מגבילים – בתקופה זו בחר להוריד פרופיל והתמקד בעבודתו בבילו ואף מונה למנכ"ל קניון לב אשדוד.

למרות התיאורים המפורטים בכתב האישום, עושה רושם שמאחורי הקלעים, עשויה התמונה להיות שונה לחלוטין. לחדשות אפס שמונה נודע כי בפרשה ישנם פרטים נוספים הכוללים בין היתר מסרונים והודעות וואטסאפ רבות ששלחה המתלוננת אל מעודי עם כינויי חיבה, לבבות, תמונות ופלרטוטים מזמינים – אלא שאלה לא צויינו בכתב האישום.

על פי מקורב למעודי, "מנחם והמתלוננת היו מיודדים מאוד, חברים טובים במשך תקופה ארוכה, היא נצמדה אליו מחשש שיפטרו אותה מעבודתה. היא הייתה מזמינה אותו אליה לא מעט, באחד הפעמים הם יצאו לכנס יחד, היא הייתה מגיעה אליו למשרד, והוא אליה, שולחת לו לבבות, כל מיני כינויים כמו 'פוצי' , 'תותי' וכאלה, מנשקת אותו וכל היום מתקשרת אליו. ההנחה היא שהיא קיבלה הנחיות לתפור לו תיק, כיוונו אותה פוליטיקאים הרי אם הוא הטריד אותך כמו שאת אומרת למה באת למשרד שלו בבילו? למה את מבקשת שיגיע אלייך? למה את שולחת הודעות מאמי, מוצי, תותי, נשיקות, ואחר כך כשאת מקבלת שימוע את מגישה תלונה? מדובר באשה קלת דעת שבעצם מנסה לתפור תיק".

מועצת באר טוביה (פייסבוק)

***

שאלה: ידוע שביקשו להגיע להסדר פשרה בין הצדדים. מדוע לא הגיעו?

"נכון, הם רצו להגיע להסדר פשרה אבל מנחם לא הסכים בשום פנים ואופן. הוא לא עשה דבר וטוען לחפותו ולראייה העובדה שתחילה כתב האישום היה על הפרת אמונים והטרדה מינית. את הסעיף של הפרת אמונים הורידו ונשאר המעשה המגונה בו היא אומרת שנגע בה מעל הבגדים. היא מצהירה שלא היה מגע מיני, ברגע שאין מגע מיני הכל חארטה כי לא היה שום מגע פיזי. יותר מזה, בן זוגה פנה לאחד העובדים של מנחם והציע לרדת מהפרשה תמורת חצי מיליון, מנחם סירב. הוא מאמין בחפותו. מדובר פה בגבר שנשוי באושר, סב לחמישה נכדים, זה תיק תפור גרידא ומנמלה עשו פיל, כולנו בטוחים שהאמת תצא לאור, כל העולם אומר שזה תיק שנתפר".

את תגובתו של מנחם מעודי, לא ניתן היה להשיג. לכשתושג – תובא במלואה.

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן